ماژول ها را در موقعت ماژول offcanvas قرار دهید تا آنها را در نوار کناری مشاهده کنید.

محبوب ترین

باتری بک آپ PLC دلتاباتری بک آپ PLC دلتا
۱۳۹۷-۰۶-۱۹ ۱۱:۰۳:۲۵اتوماسیون50,000 تومان
باتری Backup برای cpu هایی که نیاز به باتری دارند .مناسب برای برند دلتا و برند ه ...

تبلیغات عمومی پی ال سی بازار

دوستانی که تمایل به فروش تجهیزات برق و اتوماسیون خود را به پی ال سی بازار دارند ، می توانند از طریق تیپاکس و با پسکرایه ، اقدام به ارسال سخت افزار های خود کنند . 

البته قبل از فرستادن باید هماهنگی های لازم انجام شود و بر سر قیمت توافق صورت گیرد . سپس تجهیزات ارسال شده تست و مبلغ توافق شده به صورت نقدی پرداخت می شود . 

اگر بر روی قیمت به توافق نرسیم ، باز هم می توانید تجهیزات خود را ارسال کنید تا به موقع و با قیمت مناسب توسط پی ال سی بازار به فروش برسد . 

برای آگاهی بیشتر به شماره 09112754501 در تلگرام و واتس اپ پیام دهید . 

یکی از تجهیزاتی که در هر پروسه ای ممکن است نیاز به استفاده از آن باشد ، sms کنترلر ها می باشند . این تجهیز با ارتباط مدباس بین کنترلر و دستگاه مربوطه می تواند هر فرمانی را اجرا کند . 

برای نمونه اگر ما یک اس ام اس کنترلر را به یک PLC وصل کنیم . براحتی می توانید همه خروجی های PLC را با پیامک ارسالی کنترل کنیم . 

و یا اگر خروجی خاصی فعال شد به ما متن خاصی رو SMS کند و یا حتی مقدار عددی اس ام اس شده را به عنوان ست پوینت در PLC قبول کند . 

مثلا شما مقدار تنظیمی دما را در یک پروسه با SMS تغییر دهید . 

همچنین ارسال پیامک مغادیر آنالوگ اندازه گیری شده در PLC . 

حتی شما می توانید با تک زنگ در شرایطی که شارژ پولی ندارید ، فرمان هایی را اجرا کنید . و تعداد زیاد دیگری از این قابلیت ها که در صورت نیاز امکان ارسال کاتالوگ محصول وجود دارد . 

برای  آگاهی بیشتر با شماره 09112754501 تماس بگیرید . 

درود بر شما 

دوستانی که نیاز به کابل PC Adapter زیمنس و یا PC Adapter چینی دارند ، می توانند با شماره 09112754501 تماس بگیرند . 

همه کابل ها با گارانتی ارائه می شود و  همه کابل ها قبل از ارسال تست خواهند شد . 

در صورتیکه کابل استوک باشد ، حتما این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید و به هیچ وجه جنس استوک به عنوان جنس نو فروخته نخواهد شد . 

 

دوستانی که تمایل به فروش فوری و نقدی تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی خود دارند می توانند با مدیریت پی ال سی بازار تماس بگیرند . 

01732617345

09112754501

تجهیزات شما با قیمت مناسب خریداری خواهد شد و بعد از تست مبلغ نقدی پرداخت می شود  . 

دوستان دقت داشته باشند در ابتدا باید عکس و قیمت پیشنهادی خود را به شماره موبایل زیر تلگرام یا واتس اپ کنند . 

09112754501

ما در پی ال سی بازار همیشه سعی می کنیم به روز باشیم . 

برای نمونه شما می توانید از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام مطلع شوید چه تجهیزاتی برای فروش وجود دارد . 

نکته مهم این است که بعد از فروش هر سخت افزار ، آگهی فروخته شده آن درج می شود . البته ممکن است این کار به سرعت در سایت انجام نشود . 

اما سایت چون بر مبنای آگهی های زمان دار طراحی شده است ، بعد از گذشت مدت زمانی از حالت انتشار خارج می شود و به تبع کسی آگهی مورد نظر را نخواهد دید . 

از همه دوستان خواهشمند است در صورتیکه آگهی را در پی ال سی بازار جهت فروش و یا خرید درج می کنند ، در صورتیکه کارشون انجام شد حتما اقدام به تغییر وضعیت آگهی کنند تا کسی از دوستان به هوای اینکه هنوز آگهی مورد نظر اعتبار دارد اقدام به تماس نگیرید . 

با سپاس .