ماژول ها را در موقعت ماژول offcanvas قرار دهید تا آنها را در نوار کناری مشاهده کنید.

محبوب ترین

تبلیغات عمومی پی ال سی بازار

دوستانی که تمایل به فروش تجهیزات برق و اتوماسیون خود را به پی ال سی بازار دارند ، می توانند از طریق تیپاکس و با پسکرایه ، اقدام به ارسال سخت افزار های خود کنند . 

البته قبل از فرستادن باید هماهنگی های لازم انجام شود و بر سر قیمت توافق صورت گیرد . سپس تجهیزات ارسال شده تست و مبلغ توافق شده به صورت نقدی پرداخت می شود . 

اگر بر روی قیمت به توافق نرسیم ، باز هم می توانید تجهیزات خود را ارسال کنید تا به موقع و با قیمت مناسب توسط پی ال سی بازار به فروش برسد . 

برای آگاهی بیشتر به شماره 09112754501 در تلگرام و واتس اپ پیام دهید . 

یکی از تجهیزاتی که در هر پروسه ای ممکن است نیاز به استفاده از آن باشد ، sms کنترلر ها می باشند . این تجهیز با ارتباط مدباس بین کنترلر و دستگاه مربوطه می تواند هر فرمانی را اجرا کند . 

برای نمونه اگر ما یک اس ام اس کنترلر را به یک PLC وصل کنیم . براحتی می توانید همه خروجی های PLC را با پیامک ارسالی کنترل کنیم . 

و یا اگر خروجی خاصی فعال شد به ما متن خاصی رو SMS کند و یا حتی مقدار عددی اس ام اس شده را به عنوان ست پوینت در PLC قبول کند . 

مثلا شما مقدار تنظیمی دما را در یک پروسه با SMS تغییر دهید . 

همچنین ارسال پیامک مغادیر آنالوگ اندازه گیری شده در PLC . 

حتی شما می توانید با تک زنگ در شرایطی که شارژ پولی ندارید ، فرمان هایی را اجرا کنید . و تعداد زیاد دیگری از این قابلیت ها که در صورت نیاز امکان ارسال کاتالوگ محصول وجود دارد . 

برای  آگاهی بیشتر با شماره 09112754501 تماس بگیرید . 

درود بر شما 

دوستانی که نیاز به کابل PC Adapter زیمنس و یا PC Adapter چینی دارند ، می توانند با شماره 09112754501 تماس بگیرند . 

همه کابل ها با گارانتی ارائه می شود و  همه کابل ها قبل از ارسال تست خواهند شد . 

در صورتیکه کابل استوک باشد ، حتما این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید و به هیچ وجه جنس استوک به عنوان جنس نو فروخته نخواهد شد . 

 

دوستانی که تمایل به فروش فوری و نقدی تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی خود دارند می توانند با مدیریت پی ال سی بازار تماس بگیرند . 

01732617345

09112754501

تجهیزات شما با قیمت مناسب خریداری خواهد شد و بعد از تست مبلغ نقدی پرداخت می شود  . 

دوستان دقت داشته باشند در ابتدا باید عکس و قیمت پیشنهادی خود را به شماره موبایل زیر تلگرام یا واتس اپ کنند . 

09112754501

ما در پی ال سی بازار همیشه سعی می کنیم به روز باشیم . 

برای نمونه شما می توانید از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام مطلع شوید چه تجهیزاتی برای فروش وجود دارد . 

نکته مهم این است که بعد از فروش هر سخت افزار ، آگهی فروخته شده آن درج می شود . البته ممکن است این کار به سرعت در سایت انجام نشود . 

اما سایت چون بر مبنای آگهی های زمان دار طراحی شده است ، بعد از گذشت مدت زمانی از حالت انتشار خارج می شود و به تبع کسی آگهی مورد نظر را نخواهد دید . 

از همه دوستان خواهشمند است در صورتیکه آگهی را در پی ال سی بازار جهت فروش و یا خرید درج می کنند ، در صورتیکه کارشون انجام شد حتما اقدام به تغییر وضعیت آگهی کنند تا کسی از دوستان به هوای اینکه هنوز آگهی مورد نظر اعتبار دارد اقدام به تماس نگیرید . 

با سپاس .